Yazan / Çizen : Admin Panpa 1 Ağustos 2012

adminpanpa, anılar, anime, ash, balbazar, charizard, manga, okul zamanları, pikaçu, pokemon, tv, çizgi film, çizgifilm, çocukluk, misty, brooke,
Neydi lan o günler :)   okuldan gelir gelmez çantamı bi kenara atar Ash totoşu gene hangi pokimonu pokeliycek?, Charmander büyüyecek mi? diye beklerdim :)
Matematik defterimin ilk 20 sayfası dersle ilgili arkadan 80 sayfası pokemon çizimleri ile dolu olurdu. Sonra çizgi filmlerin gazıyla kankamla saçma salak oyunlar oynardık.

İyiydi lan çocukluk :)  Ssk yoktu çocukken anne öpünce geçer yalanı vardı :)
Çocukken güzelce izlediğimiz pokemon sonralarda ülkemizden süzme bir çocuğun kendini pikaçu sanıp camdan atlamasıyla son buldu; Naptın be hacı? :)  Neyse zaten japon domuzunu da çok sevimli bi meretmiş gibi çizmişlerdi, çizsene paçalarından kaka akarken :)   Ben niye mi yazıyorum bunları?   Bilmem makara olsun :)  Arada bir yazıcam bundan sonra.
Az işim çıktı, balbazarı yakalayıp geliyorum...

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

1 Yorum ... UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları