Yazan / Çizen : Admin Panpa 1 Ağustos 2012

adminpanpa, almanya, horus, illuminati, illuminati saçmalığı, illuminati zırvası, inançlar, internet, masonik yapılanma, medya, saçmalık, tv, yalan dolan, zırva, örgüt, Lady gaga,Lady gaga illuminati
Bu aralar özellikle web aleminde bayağı gündemde (doğuşun pipisinin önündeki saksıyla çektirdiği resmi bile geçti) Neyse... nedir bu illuminati? kendilerine aydınlanmışlar falan diyorlarmış, medya falan ellerindeymiş,  temelleri de sanırım Almanya'da atılmış bir tarikat...  Ya tamamda insanlar paranoyak oldu abi :)

Her gördükleri üçgene;
-"Aha illuminati ! kesin ona hizmet ediyo" der oldular.  Utanmasalar geometri hocasına gidip "hocam sürekli eşkenar üçgen gösteriyorsunuz, ne ayaksın? illuminatiye mi hizmet ediyorsun?" diyecekler :)

Tamam bazı konularda ne oldugu belli oluyor fakat cidden her üçgene her tek göze illuminati demeyin; zira her bıyıklı babamız olmayabilir :)

adminpanpa, almanya, horus, illuminati, illuminati saçmalığı, illuminati zırvası, inançlar, internet, masonik yapılanma, medya, saçmalık, tv, yalan dolan, zırva, örgüt, Şimdi kliplerde, posterlerde falan insanlar yandaki tarzda resim gördüklerinde; -Aha horus'un gözünü kastediyor. İlluminatist bu diye zıplıyorlar. Ah be güzel kardeşim yani adamın öyle resim çektirmek hoşuna gidiyor olamaz mı?  Çünkü insanlar genelde psiko görünen pozlar vermeyi sever.  Sonra bazı şarkıların mesela konusu ölümle ilgili, klipte doğal olarak zombiler, melekler falan var. Bizim çok bilmişler yine zıplayıp aha illuminati diyorlar.  Yok artık antonyo bandırabas :)  Ölüm konulu klipte  teletabis mi koyucaklardı :)   Bende resim çizerken ölümle yada dini konularla ilgili olanlarda mecburen o tarz figürler çiziyorum. Ne yani şimdi bende mi onlardanım ? =)   Hastırın len :)

Bir ara çizdiğim bi karakter vardı vücudunun yarısı siyah yarısı beyaz, onun vermek istediği mesaj iyi ve kötü üzerineydi... demek bu insanlar onu görse onada b-k atarlar =)   Güzelim Türk insanın geldiği hale bak. Bırakın illuminatiyi falanda gidişata bakın, hiç olmadı önünüze bakın :) Eğer illuminati diye birşey varsa da çokta Fifi  =)

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

UYARI: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Yayınlara Abone Ol | Yorumlara Abone Ol

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları