Yazan / Çizen : Admin Panpa 14 Ağustos 2012

abartı, adminpanpa, amerikan filmleri, rambo, rambo1, rambo2, rambo3, rambo4, rambo5, rocky, rocky1, rocky2, rocky3, rocky4, rocky5, saçma, stallone, televizyon, tv,
Bir aralar ne işkence ettin bize stallone hacı...  Çocukluğum zehir oldu senin yüzünden; totoş seni...
Rambo 1, rambo 2, rambo 3 derken bir baktım belgesel serisi gibi gidiyor. Filmlerdeki bazı sahneleri çocuk olduğum halde aklım bir türlü almıyordu.

"Bir insan elinde makinalı tüfekle düşmanı tarayarak koşarken, karşıda ona ateş açan 40 dan fazla adam olmasına rağmen nasıl hiç yara almadan ortada roadrunner gibi koşar? ve koşarkende vurulmadığı gibi karşıdaki 40 kişiyide öldürür?"   Düşün bak stallone kardeş, çocuk olduğum halde  anlayamamıştım diyorum :)

Aynı şekilde Rocky serisi...  Her filmde klasik taktik... "9 raund yerlerdesin, sonra birden gaza gelip adamı deviriyorsun"   yani seni 9 round boyunca dövüyorlar sen ayaktasın ama sen adama 1 round da 3 yumruk sallayınca yıkılıyor. Hmmm... Matematiksel olarak bile zittirikten bir durum hacı.  Senin karşına Kırkpınarlı bi pehlivan çıkarsak sana 2 el ense yapsa. Ağzının üstüne iki tane çaksa. Çaksa da yine her filmde olduğu gibi ağızından biraz kan gelip gözünün altı şişse  =)

Yediniz lan milleti... yiyip bitirdiniz arkadaş. Millet sizin yüzünüzden şiddet sever oldu.  Bu serileri kaç bin kere izledik bilmiyorum; bazen böyle deli gibi başım ağırıyor. ZONK! ZONK! diye... belkide beynim bu rambo filmlerinin görüntülerini zıçmaya çalışıyor ;)

Sana verdikleri steroidi bana verselerdi Hulk un vücuduna, King Kong'un şeylerine sahip olurdum; o yüzden çok artistlik yapmada otur yerine stallone kardeş...

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

UYARI: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Yayınlara Abone Ol | Yorumlara Abone Ol

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları