Yazan / Çizen : Admin Panpa 19 Eylül 2012

Suriye mesellesi afedersiniz "ağzımıza zıçtı" resmen... Bize ne Suriyeden?  Bize ne arkadaş?  Bizim dertlerimiz mi bitmişti?  Neymiş efendim komşumuza kucak açalımmış.., Nan sizin komşulara kucak açtığınız kadar annem bana kucak açmadı be xD   Yeselerdi birbirlerini, bizene? Biz adaletin bekçisimiyiz antoni queen?

Eğer öyleysek önce kendi içimizdeki adaletsizlikleri düzeltmemiz gerekmez mi ?
Muhaliflere destek verdik kendimizce, onları haklı bulduk falan... Bugün haberlere bakıyorum muhalifler sınırdaki Suriye bayrağını indirmiş  xD    WTF!   Hani la nerede özgür Suriye ?  =)    Bu adamlar ne için Esad'a karşı çıkıyodu ?    Muhaliflere mason ve yahudi ülkeler sağlam para yatırdı, şu esadı falan çüküp Suriye yönetimini ele almak için. Hatta sonrasında buradan bir kulp bulur dış medyayı falan gaza getirip Türkiye'ye savaş açarız Hell yeah ! diye düşünmedilerse ne olayım.

Bizde yedik, mal mıyız lan biz herşeyi yiyelim (mallar alınmasın).  Yahudi ile Masonlar oturmuş satranç masasına piyon diye etraftaki ülkelerle oynuyolar... Ülkesinin özgürlüğü için savaştığını iddia eden insanlar kendi ülkesinin bayrağını indirir mi?   Düşünsene Türkiye'de ülkenin özgürlüğü için savaşıyoruz diyip Türk bayrağını indiricekler !   Adamı varya pipisinden tavana asar,  kıçındaki kılları ütüyle yakar, koltuk altına krem şanti sürüp köpeklere yalatır, sonrada ayak parmaklarının her birinin arasına dinamit sokup yakarlar :)

Bırakın bu oyunları, ziraa ben 16 yıldır bir fiil oyun oynuyorum :D  Çözdük oğlum bu işleri :)   Im a professional gamer lan, Hadi yaylan. Yeaaaa xD (İhtiyar rapper)

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

UYARI: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Yayınlara Abone Ol | Yorumlara Abone Ol

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları