Yazan / Çizen : Admin Panpa 16 Kasım 2012

abd, amerika, dünyanın göz yumması, Filistin, Filistin halkı, israil, israil saldırıları, israil çığırtkanlığı, kimsenin ses çıkarmaması, şeytanın avukatları, şımarık çocuk israil,
Etrafınızda kesinlikle olan bi çocuk modelidir, aşırı şımartılmış, yaptıklarına hiç ses çıkartılmamıştır hani... İşte İsrail'in küçük şımarık p-çlerden pek farkı yoktur aslında.

"Banane, banane vurucam şu ülkeyi" diyerek kafasına göre takılmaya, sümüğünü koluna silerek yetimler üzerinden kazandıklarıyla şekerini yalamaya devam eder. Hatta annelerinin motorize ekip olmasından kaynaklı olabilirki babaları sayıca fazladır; ve tüm bu babalar sürekli "Hanimiş oğlumun egosu?" , "Nereymiş oğlumun şeytanı? göster oğlum" , "Göster amcana yavrum nerede insan hakları?  -Bak amcası bacak arasını gösteriyo ahahaha" tarzı sözlerle şımarmayı üst seviyeye çıkartır, adınada p-çlik denir hacı.

Şımarık çocuk İsrail'in yaptıklarını başka bi ülke yapsaydı, şimdiye çoktaaaaan ağızlarının üzerine "ŞLAP" diye tokadı yerdi. Fakat şuan bu çocugu zaten önce gelen babalar beslediği için kimse ses çıkarmıyo hacı. Tabii onlarında babalara geleceği günler olacaktır.

Adamlar içinde birsürü milletten olan gemiyi batırdı, nan Türkiye'yi geçtim, bir ülkeden de biri çıkıp "La bebeeee, napıyosun? senin antonie queen" demedi... Yani herkes göz yumdu. Bak eğer çocugun kakasını halının üzerine yaparda sen sürekli hiç ses çıkarmazsan bigün bi bakarsın çocuk gollum'a yada çakiye dönüşmüş, halılara zıçmayı geçmiş, terfi etmiş ve 4 duvar üzerine kakasıyla badana yaparken, hukuk kitaplarının üzerine mıçarken görebilirsin onu. Şımarık çocukların biraz kulağının çekilmesi, yada "Fuk u biaç" tarzı söylemlerle sağlı sollu girişilmesi gerekebilir.

Herkes Türkiye hükümetini eleştirirken şöyle bi dünya geneline baktığımda aslında bizim kadar onlara karşı sesini çıkaran, ekonomisini kısıtlayarak boykot yapan, sözleşmeleri fes eden ülke göremedim. Amacım hiçbi hükümeti falan savunmak değil, hepsinin büyük hataları var; fakat bu konuda "yiğidi öldür hakkını yeme" sözüne sığınıyorum.

Hatta geçenlerde bi demeçte Natenyahu panpamız medyaya "Antonie queen, Türkiyeyle aramızı düzeltin laaaaaaaaaaaavvvnnn !  sizin içinde bizim içinde daha iyi olur!"  Demek istiyoki "Plzzz , nolursun ABD baba, diğer babalarımada söyle, Türkiye ile bizi barıştırsınlar,trilyonluk anlaşmalarımız vardı hepsi çatapat gibi içimizde patladı"

Ayrıca bugünde bi haberlere bakayım dedim, küçük piç çocuk bu seferde savaşa hazırlanıyo asker toplayıp ve Filistin'i bombalıyo... Şimdi size İsrail'in arkasında kimlerin durduğunun, kimlerin arkasında "Ohhh yaaa beybi givi tu mi" tarzı takıldığının en büyük ıspatı hacılar...  

Bu olay yaşanırken sevgili Cisıs Kırayst ülkesi ABD açıklama yapıyo bize, şimdi lafa bak şekle gel;
"Hamas'a baskıyı arttırın"
Lan totoş, bize diyosun, sen şımarık çocuğuna baskıyı arttırsana madem, yatır yüz üstü poposuna "Fak yu" diyerekten üç beş tane sallasana combo point biriktirip. Baktın ki canı %10 lara indi seslen tüm dünyaya "Duyduk duymadık demeyin dünyayı fatality yapmaya çağırıyoruz" diye.
Bize gelip utanmadan Hamas'a baskıyı arttırın diyosun, ne diyelim nan adamlara ?   "Sevgili Filistin halkı, zulümler altında çok iyi ölüyosunuz, fakat yeterli değil, daha iyi ölmelisiniz!" mi diyelim?  So Fak Yu lan Amerika. Zaten ezilmekte olan bi ülkenin neyine baskı yapalım? Dilerim bi gün bi zenci meclisinize kendisine yaratılış hediyesi olarak verilen silahıyla girer, önce masanın üzerine "Laaaap" diye vurur, sonra siz pis siyasetçi totoşların ağzına yüzüne mal varlığı ile sağlı sollu patlatır; biz arkadan erotik müzik açarız rahat ol Abd...

İsrafil ile İsrail arasındaki isim benzerliği her zaman ilgimi çekmiştir, sanırım İsrafil suru üfleyecekse bunun sebebi şımarık piç İsrail olacaktır...

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

UYARI: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Yayınlara Abone Ol | Yorumlara Abone Ol

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları