Yazan / Çizen : Admin Panpa 28 Aralık 2012

Abdullah KARA / AdminPanpaBiliyorsunuz arada bir izlediğim filmler hakkında yazıyorum. Geçenlerde izlediğim bi komedi filmi yine aklıma kazınan komedi filmlerinden biri oldu diyebilirim. Beynimin sol lobuna japon yapıştırıcısı ile tutturdular resmen filmi.

Filmimizin adı "The Campaign". Son dönemlerde politikayı eleştiren komedi filmleri görür olduk, aslında bu benim için mutluluk verici bi hadise, çünkü insanları biraz olsun yattıkları uykudan uyandırıyolar. Bu filmde tıpkı "The Dictator" filmi gibi; siyaseti eleştiren bi komedi filmi. Fakat bu sefer konu araplar falan değil, Amerikalılar.

Aslında hepimiz siyasetin foseptik çukurundan, burnunu günde 40 kere kazağının koluna silen sümüklü çocuğun kazak kolundan farklı olmadığını biliriz. Pistir yani, pis iş derler ya; öyledir yani. Kıyafetleri temizdir fakat görünmeyen tarafları o kadar kirlidir ki annem günde 5 kere deterjanla yıkasa yine paklanmazlar. Rekabet etmek için birbirlerini, insanları falan gömerler adeta. Politikanın, siyasetin nasıl yazıldığını bilmeyen, çişini tutamayan, bezlenen insanlar gelir halkın başına. Seçimleri kazanmak için adeta sidik yarışına giren 2 politikacının başından geçenleri konu alan, kakaolu ıslak kek tadında bi film (gece gece canım çekti babasını satayım) Filmde özellikle Bush'u andıran rakip elemanın kazayla yumruklama sahnelerine koptum.


İşte bu filmde anlattıklarımın hepsinden biraz var sevgili okur. Ayrıca çokta eğlenceli, insanı hiç sıkmayan, akıcı bi film. Başrolde ise "Zach Galifianakis" var. Boş zamanınız olursa, obamayla falan beyaz sarayda toplantınız olmadığı bigün bu filmi mutlaka açıp izleyin hacılar ;)

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

2 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları