Yazan / Çizen : Admin Panpa 9 Ocak 2013

Arı sex / Bee sex
Daha önce televizyondaki tüm bal reklamlarını halkı yanıltıyo diye kaldırmışlardı sevgili okur. Fakat nasıl yolunu buldularsa bu arılar tekrardan kanalları işgal etmeye başladılar.
-%100 orjinal bal, resmen bedava !
Bi zittir git ya; ayak üstü adam yiyolar totoşlar.

Sanki birdenbire dünyadaki ekolojik denge bozulduda arıların nüfusunda 5 katı artış oldu. Yada bizim haberimiz yokta arılar artık kendi kendine üremeye mi başladı hacı?

Köylerde inekleri çiftleştirmek için öküze tuz yedirip yedirip kızana getirirler; hayvan etrafa öyle bi bakarki kimi çüksem bedavaya diye; kazayla ayağın falan kayıp düşsen, "senden çocuğum olsun istiyorum" edalarıyla hunharca saldırır. Arılara da mı aynını yapmaya başladılar acaba sevgili okur :)  Hayvanlara tuz yedirtip yedirtip kudurtuyolar mı anlayamadım.

Hayır sanki birden bire bişey olmuşta, arılar eskisinin 2-3 katı hızlı çalışmaya başlamışlar gibi. Noluyo babasını satayım, bize sürekli vergi geçiriyolarken acaba arıların maaşlarına zam mı yaptıklar reyiz ? Fazladan polen falan mı yatıyo hesaplarına.

İşçi arı: -Yok arkadaş, kanadımı koparsalar bu kadar polene çalışmam ben, ne bu ya, nasıl geçiniyim ben 10 polenle, zaten çiçeğin kirası 5 polen !
Kraliçe arı: - Hmmm... O zaman 2 katı daha fazla çalışırsan bende maaşını 4 misline çıkartırım köle. 40 polenle 2 katı hızlı çalışmaya razı mısın?
İşçi arı: - Sen ne diyosun beeeee, o kadar polene babamı bile satarım.
Kraliçe arı: - Hadi, göriyim sizi, tüm ekibe söyle yakında televizyondayız.

Ne vaatlerle kanırdılar zavallı işçi arıları diyeceğim ama ben o balların zaten gerçek olmadığına adım gibi, her hafta çenedeki sakalın çok alakasız yerinde ipne gibi tek başına çıkan kıl kadar iyi biliyorum. Eğer onlar orjinal balsa, pipsinler beni. 

Şeker + şurup tarzı karışımları bal diye ittirmeye kalkıyolar halka; ne yazık ki bu kazığı tadan insanlar da var ülkemizde. Her sakallı dedemiz olmayacağı gibi her sarı sıvı da bal değildir be hacım. Bi çok yerde söylediler o paraya bal olmaz, laboratuvar testlerinde sonuçlar kötü çıktı almayın falan diye. Zaten o paraya meyve suyu alırsın anca; pırasa fiyatına bal mı olur?

"Evet yanlış duymadınız, 5 kilo bal  7 tl, hayır 7 de değil, 5 tl. İsterseniz toplu alım indirimlerden yararlanıp 20 kilo balı 15 tl ye alabilirsiniz, ayrıca 20tl üzeri alışverişlerinizde balın yanında kaynanalarımızı da hediye olarak veriyoruz. Ve hatta 200 tl üzeri alışverişlerinizde bedenime bile sahip olabilirsiniz efem"

Belkide arı kardeşlerimizi yeşilçam filmlerindekine benzer senaryolar la tehdit ediyolardır;
Eleman: - Eğerrr bize 3 katı fazla balll vermezsennn sana çeşitli şeyler yaparız ulennn !
Arı: - Balıma sahip olabilirsiniz ama bedenime asla !

Hayvanların kıçına serum mu taktınız, başlarına kral olarak arı mayayı koydunuzda kırbaçlayarak zorla balmı zıçırttırıyosunuz çözemedim gitti arkadaş ya...

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

2 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

 1. Bu ballarında olayı belli diyorum ya insanların para için yapmayacağı şey yok. .
  Başkalarına zehir olsa da..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Para için şekerli su satıyolar bal diye :)

   Sil

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları