Yazan / Çizen : Admin Panpa 29 Ocak 2013

Troll çocuk, misafir veledi
Herkesin çocukluğunda mutlaka bir troll misafir çocuğu olmuştur (en az 1) Düşün mutlaka bulursun. Hayatı sana zehir etmeye yemin etmiştir sanki o çocuk. Trollün tillahıdır.

Bu çocukların geceleri kalkıp "söz veriyorum o ipneye hayatı zindan edicem" , "klavyesinin tuşlarının üzerine kola dökücem" , "sık kullanılanlardaki adreslerini komple silicem" diye yemin ettiklerini düşümekteyim.

Genelde eşit yaşlarda iseniz gelip senin oyuncaklarına sulanır. Evde kendi oyuncaklarıyla, yada seninkine benzer oyuncaklarıyla oynamaz, ama sizin eve gelince çükü kalkar totoşun. Tutturur hemen şu oyuncağı istiyorum, bu oyuncağı elime ver, şu oyuncağı cebime koy, şu oyuncağının namlusunu neticeme sok falan diye. Trolleşiverir aniden.

Eğer sen büyüksen misafir çocuğu küçükse, bu sefer sanki radarı direk senin uyuz olduğun şeyleri tespit ediyomuş gibi bi süzer evi, sonra "anneeeaaaa bilgisayar oyniyceaaam" diye çırlamaya başlar. Brazzers videolarının bulunmasından korkan biriyseniz yada benim gibi bilgisayarını başkalarına kullandırtmayı sevmiyosanız işte o zaman ayar olursunuz. Bilgisayarı bi şekilde atlatırsanız bu sefer de yaşına uygun olmayan en zıçındırık şeyi bulur. 9 yaşında çocuk gidip halter barını tutar, "anneeaaa benim olsun" diye. Lan totoş, babanın malı mı?, o barı alıp napıcan eve striptiz kulübü mü kurucan salonun ortasına dikip? biz o seti alana kadar neticemiz çıktı! Diyemezsin de dolaylı yollardan anlatmaya çalışırsın. Eğer troll çocuğun annesi de trollse işte o zaman s-çtın. Tüm seti ver, gerekirse evin anahtarını ver, hatta evi ipotek yaptır, sonra kaç evden.

Bu istenilen taleplere makul cevap vermez, hayır olmaz falan dersen, misafir çocuğu beyine hemen sinyal gönderir "Sümüğü yollayın" diye. Beyin "sümük ready" uyarısını verdikten sonra kendini numaradan sıkarak sümükle karışık bi ağlama akıntısı gelir surattan. Bu akıntı bana kalırsa Arabistan'ın çölleşmesine sebep olmuştur, zira bi çimenin üzerine damlasa, çimen "ananıııı.... noluyo laaaan" diye bağırıp can çekişmeye başlar. Resmen sülfirik asit akar çocuktan.
Fizik ve Kimya bölümlerinde "misafir çocuğunun" örneklendirilerek derslere eklenmesini M.E.B. tavsiye ediyorum.

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

14 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

 1. Misafir çocuklarından ben de çok çektim :)

  YanıtlaSil
 2. Benim geçmişimde misafir çocuğu anım yok. Ama başımda kalıcı bir minnoş var ki o yazdıklarını her gün yaşatıyor bana :)
  Güzel bir yazı olmuş, eline sağlık...

  YanıtlaSil
 3. panpa bizimde adanada karşı komşunun bir çocuğu wardı aman allahım bu nasıl bir çocuk yerinde durmuyor bir bakmışssın masanın altında sora sandalyenin altında sonra dolapların kenarında bilgisayar gördümü zaten tutamassın ona söylediğim yapma kelimesinin sayısıni sonsuz işaretiyle bile tanımlayamassın :D
  ya gel gelelim bu çocuk sadece bize yaramaz deil okuldada böyleymiş geçenlerde '' geçenlerde dediğimde baya geçmiş (kurban bayramı :D)'' bunun bi olayını duydum 8 yıl önce bu 2. sınıfmış bu biizm akıllı bıdık okulda kaybolmuş okulu birbirine katmış sonunda polisler fln gelmiş :D bizim arkadaşta okul çatısında bi tane köğek yawrusu warmış (çatıda köpek yawrusunun ne işi war diye sormayın onu oraya o götürmüş :D ) buda onu seviyomuş orda polisler bulmuş :D
  gel gelelim şimdi görsen yahu bir çocuk bu kadarmı efendi, saygılı olur, heralde çocuğun içindeki şeytanı cüppeli ahmet hocaya exorcist ettirmişler :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cübbeli exorcist konularında ustadır :) sağlam çıkarır :)

   Sil
 4. İsviçre'li bir eşi olan ve kendileri İsviçre'de yaşayan arkadaşlarım 2 küçük çocuğuyla misafirliğe geldiler geçen yıl. İsviçre'li arkadaş tabii çocuklara özgür muamele yapıyor. Bizdeki anneler olsa " hişt onu elleme, cısss elini sürme. Sus bakiyim! " falan der. Çocuklar inanılmaz bir şekilde evin altını üstüne getirirlerken kadın sadece gülümsedi:) Moskova'dan hediye gelen matruşkaların hepsini kütüphaneden kendi elleriyle çocuklara verdiğinde yaşadığım stresi anlatamam:) En küçük parçayı onlar gittikten sonra saatlerce aramıştım yerlerde.. Yani demem o ki misafir çocuklarının pek suçu yok, asıl suç annelerde:)) Çok keyifli bir yazı olmuş bu arada:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :DDD Valla ben dayanamayıp çocukları matruşkaların içine sokardım :D Teşekkür ederim.

   Sil
  2. Üst komşum, Hollanda'dan 10 günlüğüne gelen misafir çocukları için aynı şeyi anlatmıştı:)Özgürlükçü aile, kapılara tırmanan veletlere evi talan ederlerken , on gün boyunca bir kez bile dur yapma dememişler. Komşum son gün giderlerken hepsi birlikte, bavullarını toplanmasında yardım edip, havaalanına götürmüşler:) Döndüklerinde evde parti havası esmiş yani:)

   Sil
  3. Yihuuuu gittiler sonunda Kazıııııım :D

   Sil
 5. Fizik ve Kimya bölümlerinde "misafir çocuğunun" örneklendirilerek derslere eklenmesini M.E.B. tavsiye ediyorum.
  :)))))))))))))))))))))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle bi ders olmalı =)

   Sil
 6. Kenara çekip şöyle bir korkutacaksın baktın olmadı ıııı işte öyle :D

  YanıtlaSil

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları