Yazan / Çizen : Admin Panpa 26 Ocak 2013

Film hakkında
Halkımız arasında güzel bi tabir vardır, doğru zamanda kullanıldığında o kadar güzel oturur ki, yerini hiç birşey dolduramaz.  Ne yazık ki bu film için o deyimi kullanmak zorundayım "GÖTÜM GİBİ OLMUŞ"

Yani uzun sürüp, içinde hiç doğru düzgün korku öğesi barındırmayan, doğru düzgün gerilim sahnesi olmayan bi film daha görmedim ben, çok nadir. Hani parayı domalıp koskoca cips paketini alırız da, ağzını açtığımızda içinin yarısının hava olduğunu görürüz ya, ahanda bu film o cips poşeti işte. Hatta içinden taso çıkmayan cips poşeti de diyebiliriz.

Film boyunca sürekli kafayı sıyırmış bi ruh gelip gidiyo nan arkadaş tamam, gelsin, gitsin itirazımız yok. Fakat bunu yansıtmak var seyirciye. Yani filmde güyya geliyo ama, izlerken bana da afakanlar geliyo. Sahneler götüngen... Ufak bi karartı, bir iki güm güm sesi. Sonra neden bu dengesiz varlık günlerce geliyo arkadaş? İnsan izlerken sıkılıyo be. 10-11-12... valizlerini toplayıp yatıya mı geldi cin?  Yada ruhlar aleminde eşiyle kavga edip "anamın evine gidiyorum ben" dedi de kazayla bu süzmelerin evine mi geldi?...

Sonra bu filmdeki cinimiz film boyunca her b-kun içinden girip çıkıyo da bi sahnede yusuf yusuf eden kızımız kapıyı kapatınca cin nasıl oluyo da kapıyı açabilmek için uğraşıp kapıyı kırıyo? Kafadan kontak mı yoksa bazı zamanlar gücünü mü kaybediyo? Temel reis mi nan bu, ıspanak yemezse cin güçlerini mi kaybediyo? Garip... Ondan sonra gelir, bizim Türk yapımı korku filmlerine laf ederler, Dabbe'nin,Musallat'ın,Semum'un köpeği olsun nan bu film. Yeminle büyük hayal kırıklığı yarattı bende, oturup saatlerce malak gibi izledim.

Filmin bitişi desen, genel Paranormal activity serisiyle çok alakasız, sanki kıyamet kopuyo babasını satayım. O sahneyi biraz Dabbe'den esinlenmişler gibi geldi bana o da ayrı bi dava hakim bey. Neyse efem, demem o ki, bu zittiri boktan, neticemin yansımasını andıran filmi izlemeyin derim.

Yani bu yazım tavsiye değil, anti tavsiye diyelim. He izlerseniz de siz bilirsiniz, sonuçta bununla beraber çok güzel çokta iyi oldu, meselam kimsenin zevkine herkes karışamaz, o şu şekil korkar, bu bu şekil korkar şu şekil korkar...  İyi geceler ;)

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

5 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

  1. ilk film hadi tamamdı da sonrakiler hep aynı mantık, o söz konusunda katılıyorum.. :))

    YanıtlaSil
  2. Evet ya bu çok boktandı :D
    Ben bile daha iyi korkuturup cine gerek yok :D

    YanıtlaSil

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları