Yazan / Çizen : Admin Panpa 7 Şubat 2013

Ağız ishali,ne konuştuğunu bilmeyen mallar,ağzından çıkanı duymayan,lafına dikkat et,ishal olmuş ağız
Doktorlar herkesi ciddi şekilde uyarıyor efem, ağız ishali çok fazla can kaybına neden oluyor. Dikkat edin, bilinçlenin, bilinçlendirin... Normal ishalin 1.000 kat beteridir ağız ishali.(Ağuzus ishalus) 

Çünkü ağız ishali olan adamın yanına bulunmak istemezsin, sırf "yeter artık sussun ..." diye kafanı sürekli "hı-hı" anlamında sallarsın. Fakat bu normal ağız ishalidir hacı, yani öyle fazla ölümcül değildir, süründürür ama öldürmez.

Fakat bide zehirli ağız ishali var, heh işte, aman diyim öyle birini görürseniz topuklarınız kıçınıza löp löp edalarıyla çarparak koşun, hiç durmayın, farzedin ki "run lola run" filminde başrol oynuyosunuz. Yada şey diye düşünün daha tetikleyici olur, önünde Sarkozy var, seni görünce deli gibi kaçmaya başlıyo, acayip yusuf yusuf oluyo senden reyiz, yakalayıp ağzına kösele ayakkabının altıyla vurmak istiyosun, o şekil yardır yani. Çünkü zehirli ağız ishali olan şahıs seni bi yakalarsa iflahını kurutur, feleğini şaşar hayatının geri kalanını Tokyo saatine göre yaşarsın şerefsizim.

Öyle üsturupsuz konuşurki, lan dersin bu yeni bi sanat akımı mı? Milletin yanında saçma salak konuşur, saçın g-tümün kıllarına benzemiş der, sakalın bilmem nereme benzemiş der, o tip ne lan eşeğin şeysi gibi der, hatta bir sürü insanın arasında utanmasa "kuş ötüyo mu kuş?" diyen dede tribine girip sorma cürretine girişir. Sen sormasanda o ağzını ishalden dolayı tutamadığı için anlamsız ve ağır tahrik edici cümleler kurar, bi yandan noktayı taciz ederken diğer yandan da virgüle sataşır. Zordur zor, harbi zor... Ağzından çıkanı hiç düşünmeden "Çatırtttt" diye zıçarmış gibi çıkartanların yakınında yaşamaya çalışmak, muhabbet etmeye çalışmak falan harbi zordur; ip üzerinde bisikletle ilerlemeye çalışsam daha kolaydır babasını satayım.
Siz siz olun ağız ishaline yakalanmamak için gerekli tüm ilaç ve tedbirleri alın, benden demesi.
Adios amigos, patos, panços, doritos, muços, çerezos...

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

8 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

 1. Allah AĞIZ ishali olanlardan korusun, ne diyelim :)

  YanıtlaSil
 2. Beyin ishali olan da azımsanmayacak sayıda...:)

  YanıtlaSil
 3. Başlığa bakıp içerisinde bilimsel birşeyler bulacağım derken nereye geldim, nerdeyim ben moduna girdim eline sağlık, ağız ishali hakkında bilinçlendirdiğin için ayrıca minnettarım:)

  YanıtlaSil
 4. Ölüm gibi bide onları dinlemek ya..
  Bıraksan birgün halt etmiş ömürlük anlatırlar benim gibi malda hiç yeter demez :D
  Görüşmemek şart böyleleriyle :)

  YanıtlaSil

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları