Yazan / Çizen : Admin Panpa 21 Aralık 2013

zaten yapılmış, çiftçiler, üretim sıfır, her şeyi dışarıdan, İstanbula yığıldık, ahlak dinlemi gelir, kendi insanımıza yardım, muhalefet, ülkemizdeki Suriyeliler, asfalt dök, enflasyon,
Sıkıııııı durunnn size söylemem gereken şeyler var dostlaaaarrr !
Haydiii hep beraber birleşip çiftçiyi ortadan yok edelim he, ne dersiniz, sizcede mükemmel olmaz mı? çiftçiliği ortadan kaldırıp her boku dışarıdan alsak, kıçımızdaki don karşılığında 2 kilo buğdayı takas etsek daha iyi olmaz mı heeee? lanet olsun dostum güzel olmaz mıydı?

Hadi ama, katılın bana ve hep beraber para toplayıp sadece 1-2 tane kıç kadar fabrikası olan, çalışma alanı olmayan şehirlere icra dairesi kuralım, sizce de gayet yerinde olmaz mı dostlar ? Ellerinde neeee varsa alırızzz hemde iş imkanı bile sunmadan; avuçlarım kaşındı dostlarrrr !

Gelin ahlakın sadece dinle olabileceğini, insan inanınca ahlak denen şeyin otomatikman kişinin beynine ve cinsel organlar topluluğuna download edildiğini insanımıza aşılayalım, hatta ahlak aşısı diye bişey icat edip bunu tüm ahlak bekçilerine pazarlayalım. Dinlere inanmayan yada kendi dinimizden olmayan herkesi sanki 24 saat boyunca ranza üzerinde mokoko yaparak komşuyu rahatsız ediyolarmış gibi suçlayalım heee ne dersiniz ?

Daha ne duruyosunuz amaaaa ! Hemen şimdi, tamda şu anda vereceğim hesaba para yatırabilirsiniz, böylece bizde Suriyelilere, Filistinlilere, Mısırlılara yardım edebilir, hatta o paraları Türkmenistan'a hediye edebiliriz; hahaaa sence de güzel olmaz mıydı? Hemde ülkemizdeki onca aça, fukaraya, evsize rağmen bunları yapmamız Mr.Bean'in kaşları kadar anlamsız olmaz mıydı?

Bir araya gelip toplandığımızda hiçbi boka yaramadığımız, Sarkozinin bile bizden daha iyi olduğu bi muhalefet partisi kuralım. Adımız muhalefet partisi olsun ama hiçbir icraatimiz ve fikrimiz olmasın, sürekli bahaneler bulur sıvışırız nasılsa. Güzel olmaz mı, bence bi deniyelim dostlar.

Ayağa kalkıp toplanalım ve Suriye'den yurdumuza girenlerin tümünü vatandaşımızdan daha ucuza çalıştıkları için işe alalım. Üstelik bunu hiçççte sıkılmadan televizyonda "halkımız iş beğenmiyo, Suriyeliler daha ucuza çalıştıkları için onları işe alıyoruz" diye pişkin pişkin anlatalım.

İstanbul ve birkaç şehir haricindeki hiçbir şehire yatırım yapmayalım, fabrika ve iş alanı kurmayalım, sürekli asfalt atalım a dostlar. Gelin güzel yurdumuzun her yeri asfalt olsun, sabah penceremizi açtığımızda burnumuzda yanık asfalt kokusu, soframızda zift, ayakkabı altımızda sıcak apışarası misali lanet asfalt kokusu olsun ha dostlar ? Bunu başarabiliriz, sürekli asfalt dökebiliriz. Türkiye sadece İstanbul'dan ibaretmiş gibi davranıp her boku buraya kurabilir, ülke nüfusunun %80ini burada barındırabiliriz, bunu başarabiliriz ben inanıyorum dostlar ! Gelin "diğer şehirlere de yatırım yapılıyo ama sen görmüyosun" veya "doğuya yatırım yapıyosun adamlar yakıyo" gibi sözlerle bu durumu geçiştirelim, haydi ahali yapalım bunu !

Çok daha pis fikirlerim var, mesela her yıl enflasyonun %5-6 artışına rağmen asgari ücrete sadece %2-3 zam yapalım böylece giren vatandaşa girsin, bizde zevkle izleyelim dostlar. Bilirsiniz fakiri yönetmen daha kolaydır kömürüne koyiyim.

İçinde oyun oynanan, uyunan, zaman zaman kafes dövüşü tadında kavgalar edilen ve snoop dogg'un şarkılarını aratmayacak tarzda küfredilen bi yer, bi şey kuralım ve bunu liselilerin eline bırakalım. Birbirlerine gavat, ulan, pezevenk gibi küfürler edip bardak fırlatan ergenlerin olduğu bişey olsun bu. Adına da şey deriz, eeee... şey olsun şey, meclis iyi gibi mesela, ben beğendim, tuttum bu ismi, hehe.

Şimdi fark ettim, ne var biliyo musunuz? Gerek kalmadı, bunca kötü şey zaten yapılmış; of yaaa, zaten yapmışlar. Hevesim kursağımda kaldı ben yapacaktım bu boktan şeyleri makarnasına koyiyim yaaaa! Neyse siz evlenme programlarını izlemeye, facebook üzerinden balon patlatıp okey odalarındaki kızlara asılmaya devam edebilir, şarlatan doktorların boy gösterdiği tv programlarını tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Görüşmek üzere dostlarrrr...

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

UYARI: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Yayınlara Abone Ol | Yorumlara Abone Ol

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları