MİM ŞEYSİNE CEVAPLAR 2

mim sorularına cevaplar, mim şeysine cevaplar, mimlendim,blogger,blogspot,bloglar arası mim
Efem bu aralar Mim yağmuru yağmaya başladı galiba. Sürekli bi mim falan (haha gipim kalktı nan); desemde inanmayın çünkü beni mimleyen, bana insan muamelesi yapan tek kişi pehito, yani mim yine ondan :D
28 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

BABAMDAN NAMELER

Baba resmi,babalar,baba,baba komik,babamdan nameler,babamın sözleri,adminpanpa
Biz Karadenizli bi aileyiz, ben doğma büyüme İstanbulluyum fakat babam için aynı şeyi söyleyemem :)  Kendisi gençliğinde Trabzon'da gemilerde çalışmış, oranın havasını yıllarca solumuş biridir. Oradaki havanın insana verdiği özelliklerden midir yoksa doğal bir yaratıcılık mı söz konusudur bilemem... Çünkü bi insan laf sokarken yada küfrederken ancak bu kadar yaratıcı olabilir hacı.
Bak şimdi mesela belli durumlar karşısında bana hiç acımadan, gavura vurur gibi savurduğu cümlelerden bi kaçını yazayım:
27 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

C'MON İN - YENİ MİM'E CEVAPLAR

bir hayvan olsaydın kim olurdun?, C'mon in-yeni mim'e cevaplar, en korktuğun şey, mim sorularına cevaplar, mimlendim, rüyaların renkli mi?, sordunuz cevaplıyayım, sorulara cevap, uuu beybi,
Efem Naz Baykal beni mimlemiş. Bende bilgisayar başında çayımı mal mal yudumlarken boş durmayıp sorulara cevap vereyim dedim. Aslında mim olayını pek sevdiğimi söyleyemem, fakat istisnalar kaideyi bozmasın :)
24 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

YALNIZLIK VE YAVŞAKLIK

agresif, asosyal, aşırı yalnızlık, bugün ne yapsam, depresif, değişen insanlık, dostum yok, kendimle başbaşa, stres, yalnızlık ve yavşaklık, yalnızlıktan kaynaklanan, yavşaksan yaranırsın,
Bazen demiyim de, sık sık oluyo böyle... Sokağa atılmış p-ç gibi hissediyorum bazen kendimi.
Çevreme baktığımda kimseyi göremiyorum. İşten eve giderken, yada evde pineklerken "Bugün ne yapsam" diye bile düşünemez oldum, çünkü bi insan tek başına ne yapabilir ki?

Kadıköy 6 yolun orada boğa heykelinin yanına gidip toplarını mı avuçlayayım, yada Harlem shake dance mı yapayım deliler gibi. Yoksa içimdeki bu derin sıkıntıyı, bu b-ktan üzüntü biçimini bastırmanın yollarını aramaktan saçlı derimde çıkmayan yara kalmayacak.
22 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

NBA'DA AZ OTURAN MAKBULDÜR

Hedo,Hedo Turkoglu,Hidayet,Nba,Nba'daki Türk Oyuncumuz,Ömer Aşık
Bi zamanlar kafadan kontak, geceleri Mehmet Okurun ve Hidayet Türkoğlu'nun maçlarını izlemek için kalkıp geç saatlere kadar ekran başında pinekleyen biri vardı. Gecenin ikisinde, üçünde çayını demler, don atlet ekran başında bekler, her reklam çıktığında nasırına basılmış amca gibi küfürle karışık homurdanmaya başlardı. Heh işte, o benim.

Nba'da Türk oyuncuların güzel işler yapmaya başlamasıyla ne güzel izleyip egomu tatmin ediyodum, egomun poposunu pışpışlıyodum, böyle bi huzur doluyodu içim. Onların attığı her basketle beraber evde goofy shake dansı yapıyodum.
21 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

HANGİMİZ SUÇLU?

Hangimiz suçlu?,Troll girl,saygısız bayan,bayanlarla çalışmak, Allahın pigmesi
Kahramanımız bir iş hakkında bir arkadaşıyla konuşmaktadır, sesi de biraz borudur.(Buradaki kahraman ben oluyorum) "Boru mu bu? boru mu bu, boru mu boru mu boru mu buuu?" reklamında oynamaya aday adayıdır. Hani böyle çocukken soba borularının içinden konuşur horultulu sesler çıkarırdık ya, ahanda onu andıran bir sesi vardır, hele de hararetli bir şeyler konuşuluyorsa heyecandan mala bağlamış Taner gibi olur. İğrenç bi heriftir  nan kahramanımız...
Peki ya öteki, çakma sevimliliğinin arkasına saklanan öteki  bayan?

20 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

KULLANMAMAK İÇİN ALDIĞIM GÖZLÜĞÜN YAN ETKİLERİ

Başıma gelen komik olay, başınıza gelen komik olaylar, gözlük,komik,funny glasses,adminpanpa
Aaaah ahhhh... Eskiden ne keserdim uzakları be... Ne dikiz atardım sağa sola. Legolas bir ben ikiydim şu alemde. Sonraları bişey olmaya başladı bana ya haci, böyle 22 yaştan sonra falan benim gözlere bişey olmaya, uydu yayını bozuk çekmeye başladı. Artık saruman büyü mü yaptı beni kıskandı mı? ne yaptı bilmiyorum.
19 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

ŞEYK DET ESS

Shake that ass, otobüste çaktırmadan dans etme, hiphop,hiphop dance,nigga dance
Şşşt dürtükleme nan, dürtmesene oğlum bak sen ne zaman dürtsen fena oluyorum. Yapma lan he he he... Zokucam böyle işe he gitsene oğlum...

İşte geçen gün İETT otobüsündeyken ilham perim mi desem, yoksa şeytanım mı desem bilemedim bana uğradığında bu cümleleri içimden sarf etmek zorunda kaldım hacı.

Önce durduk yere mallıkla karışık bi sevinme geldi, durduk yere, böyle sanki birden içime enjekte edilmiş gibi. Otobüse binerken bunun bana bulaşacağını bilseydim hiç binmez, yada o durakta beklemezdim.
17 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

KÜFRE MARUZ

Erol Taş, kötü oyunculara küfreden izleyenler, Türk filmleri, yeşil çam
Ülkem insanındaki garip huylardan, anlam veremediğim davranışlardan biride budur hocam. 
Mesela bi film başlar, filmde doğal olarak kötü rolleri canlandıran oyuncular olur. O-rosbu, pezevenk, çocuğunu döven kötü baba, kadına tecavüz eden adam falan... Yani aklımıza gelebilecek her türlü sapkınlığı canlandıran oyuncular. Fakat film be hacım bu, nedir yani bu kendini kaptırmalar, sanki Matrix sanal alemden fırlayıp dünyaya gelmiş gibi davranmalar...  

Ne zaman bi film başlasa etrafımdan izleyenlerden hep şunları duyuyorum:
14 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

EN BABA SPOR

İşe girerken istenen evraklar, evrak sporu
Hazır mısın ? Sıkı dur bak şimdi senden işe girişinde gerekli olucak evraklardan istiycem, aralarında inanılmaz evraklar var, dersinki FBI da çalışıyorumda top secret belge alacağım.
Şişman mısın? Nazikçe sorayım, kilolu musun? Daha da nazikleşip g-tüm ayağı yapayım dur, midende yıllardır gaz mı var? Tamam o zamannnn, spor hocanız adminpanpa derdinizin çaresini buldu. Şimdi reçetenizi yazıyorum, lütfen hepsine tamamen uyun:
10 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

UYUZ OLDUKLARIMI SEVİYORUM

bisküvilerin parçalanmış çıkması, cips poşedini ağıza dayayarak, hayatı monotonluktan çıkaran, hem uyuz olup hemde sevdiklerin, seviyorum ulan, sinir oluyorum, uyuz olduklarımı seviyorum,
Böyle bişey var, yani uyuz olduğum ama aynı zamanda uyuz olduğumdan dolayı sevdiğim çok şey var. Ne saçma bi cümle dimi... Azıcık örneklendireyim durumu:

Mesela bakkala gider, en sevdiğin bisküviyi yada cipsi alırsın. Eve gelip film izlerken falan çıtır çıtır yemeyi hayal ederken paketi bi açarsın bisküvilerin yarısı ezilip,kırılıp toz gibi olmuş yada cipsler minicik parçalara bölünmüş.

Önce bi sinirlenir "ulan bakkal senin ebeni" dersin, sağlam olanları yedikten sonra gözlerin kırık olan, adeta toza dönüşmüş olanlara kayar.
9 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

TEŞEKKÜRLER İŞ-KUR

İşkur'un kursları hakkında bir anım :)
O neyyyyy laaaan... ama harbiden o ney? Yani baktığım kurs o kurs muydu? Vay arkadaş ya. Gözünü sevdiğimin işsizliği sen adamı ne hallere düşürürsün ya.

Uzun süredir işsiz olduğumdan dedim bünye buna çok alışmasın, salmasın kendini, löp löp olmasın dedim. Çünkü g-tüm bu şüphelerimi haklı çıkarmaya başlayan eylemler içindeydi son bikaç aydır.
8 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

AĞIZ İSHALİ

Ağız ishali,ne konuştuğunu bilmeyen mallar,ağzından çıkanı duymayan,lafına dikkat et,ishal olmuş ağız
Doktorlar herkesi ciddi şekilde uyarıyor efem, ağız ishali çok fazla can kaybına neden oluyor. Dikkat edin, bilinçlenin, bilinçlendirin... Normal ishalin 1.000 kat beteridir ağız ishali.(Ağuzus ishalus) 

Çünkü ağız ishali olan adamın yanına bulunmak istemezsin, sırf "yeter artık sussun ..." diye kafanı sürekli "hı-hı" anlamında sallarsın. Fakat bu normal ağız ishalidir hacı, yani öyle fazla ölümcül değildir, süründürür ama öldürmez.
7 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

SORGUYA HAZIR MISIN ABDUŞ ?

bla bla bla, sorguya hazır mısın?, makara, yaşadığım olaylardan
Abi ya ben çok farklı bi dünyada, çok farklı bi kafayla yaşıyorum, yada nerede üşütük varsa arayıp tarayıp beni buluyo. Sanki kokumu alıyo namussuzlar !

Yani istemediğim kıl direk ağzımın içinde bitiyo babasını satayım. Ağda yapsam gene kurtulamam öyle kıllar çıkıyoki...
6 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

SAKLAMBAÇ

Yeni çizimlerimden biri, Saklambaç adlı çizim, Abdullah KARA
Uzun süre sonra tekrar bi çizimle karşınızdayım. Sürekli mizah yazılarından yada karikatür çizimlerinden sonra araya bu tarz çizimler serpiştirmeyi seviyorum. Yemeğin tuzu biberi gibi aynı...
Yorumlarınızı bekliyorum, iyi günler ;)

ÇİZİMLERİN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !
5 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

PAGERANK 2 İÇİN TEŞEKKÜRLER GOOGLE AMCA

pagerank güncellemesi, adminpanpa.blogspot.com pagerank 2 oldu,pr,google pr
Cukka cukka cukakka cukka çaktıs çaktıs çaktıs 300-500 (apaçiler arasında üççüsss beşşüsss diye okunur efem) Geçenlerde internette gezerken "pagerank güncellemesi ne zaman olacak?" diye baktığımda birilerinin Şubat ayının ilk haftası diye yazdığını görmüştüm. Sonra böyle inanılmaz bi heyecan bastı, mahsülünü almak için uzu süre bekleyen çiftçilerle aynı heyecan olduğunu düşünmekteyim bunun.
Yazan / Çizen Admin Panpa

OF POFFF

Can sıkıntısı, Canım sıkılıyor, bir şey yapmayı istememek
Napsam ya? Yok o olmaz, onu yapasım yok... şey yapsam, yok yaaa... dışarı çıksam, aman yok be çükerler dışarısını... Müzik dinlesem, kalın bağırsağıma kadar melodiyle doldum zaten babasını satayım... Oyunlara falan takılsam, piperler ya oyun oyun nereye kadar... Spor yapsam, kıçımı kaldırasım yok... Odada şapsam, napsam...
4 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

CAMI KAPATSANA LAN

camı kapatsana, uykusundan konuşurken, ablamın uykusunda sık sık konuşması üzerine mizah yazım
Bi gece bilgisayar başında pinekliyorum, saat 03:30 falan. Uyku sersemliğinden dolayı göz bebeklerim isyanlarda, zorla kepenk kapatmaya çalışıyolar; kırışık Gemlik zeytini gibi olmuşlar artık.

Bende o saatte yanıma aldığım yeşil çayla beraber bilgisayar oyunu oynamakla, çizim yapıp mal mal kikirdemekle meşgulüm. Bu arada ablamla aynı odada kalıyoruz.
3 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

ÇİZGİLERLE HAYATIM / FUCK THAT

Korn - Fuck that, otobüste başıma gelen komik olay
Bi aralar Korn dinlemeye feci sarmıştım, işe gidip gelirken falan sürekli Korn dinler olmuştum, özellikle de "Fuck that" şarkısını.

İşte bi gün yine bu şarkıyı dinleyerek körüklü otobüsün ortasında yolculuk yapmaktaydım. Genelde bahtsız bedevi rollerini üstlenmekte çok başarılı olduğumdan o gün yine bi sahne yaşadım. Telefonun kulaklığı şarkının en can alıcı noktasında, eleman "Faaaaak" diye bağırırken "PIT" diye yerinden çıktı. Sonrası karikatürde efem :)

ÇİZİMLERİN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !
2 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

HUKUKSAL DÜZEN Mİ BİZİ ÜZEN ?

Abd büyük elçiliğine bombalı saldırı
Haberlerde gören görmüştür bugün Abd büyük elçiliğine yapılan saldırıyı. Fakat ortada trajikomik bir durum var, cidden var. Ne mi o? İşte hiç bir zaman anlam veremediğim, zenci mahallesinde yaşamını sürdüren elemanlar gibi diss atmak istediğim bu hukuksal düzen... Hukuksal düzen mi bizi üzen? Eveeet...
1 Şubat 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

MİM ŞEYSİNE CEVAPLAR

Mantıklı sorulara akıl yoksunu cevaplarım :)
Sevgili pehito arkadaşım beni bu sorularla ilgili mimleyince bana da bunları cevaplamak düştü (şit meeeyn) Şimdi hazır arka planda dubstepim çalarken ve çayım mousemin kuzeybatısında beklemedeyken cevaplamaya başlayayım ;)
Yazan / Çizen Admin Panpa

ÜYE HEDİYELERİ / PEHİTO

pehito / adminpanpa / Aşkın Bedenlenmiş Halleri
Bu ayın şanslı üyesi blog dostum pehito. Kendisine 1 ay öncesine kadar "seni seçtim pikaçu" gibisinden haber vermiştim, çizim olarak ne istersin şimdiden düşünmeye başla diye. Bana dönüş yapmamıştı. Blogunda gezerken bannerının eksik olduğunu fark ettim. Banner çizmeyi düşünüp kendisine bunu teklif ettiğimde çok mutlu oldu. O yüzden bu çalışmayı hazırladım. Normalde hediye çizimlerimi blog adresimi ve adımı yazmadan hazırlamıyorum fakat bu bir blog bannerı olduğu için istisna yaptım tabi ki =)

ÇİZİMLERİN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !
Yazan / Çizen Admin Panpa

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları