İSRAİL DEMEYEYDİN İYİYDİ

asgari ücretle üç çocuk, greencard, israil asıllı, israil demeyeydin iyiydi, israilin amk, israilli işveren, iş görüşmesi, milli gelir çüküm kadar, telesatış işleri, Türk israil, yeşil kart, 3 adımda kendini zikertme sanatı,
Sabah 8.30 da kalkıp "emaaaan yeaaaa" 30dk daha uyuyayım nasılsa yetişirim, "at gibiyim mübarek" diyip geri uzandım yatağa. Kıç ayrı, baş ayrı, kol ve bacaklar ayrı yerde, pusula üzerindeki oklar gibi. Beşiktaş'a doğru iş görüşmesine giderken uzun süredir işsiz olmamdan dolayı beklentilerimi öyle dibe çektim ki, ülkemize gelip sokak köşelerinde, deniz kenarlarında saat satan zencilerin bile daha büyük maddi beklentileri vardır. Umutlarımın üzerine mason fili, o devasa, zeytinimsi kırışık kıçını koydu.
31 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

ÇOMARLARI SEVMELERE DOYAMADIM

Komik köpek,komik uyuyan köpek,deli köpek,uyuyan çomar,Üsküdar iskelesinde
İvit kabul ediyorum yazmayalı baya oldu. Fakat araya ev tadilatları, psikolojik pipileşmeler, nanik depresif ataklar, ergen pesimist halleri falan girince öyle oluverdi işte. İki tarla bostan yan gel osman moduna girdim belkide; kim bilir... Kim biliiiiiğğğğğrrrrr kim biliiiğğğğrrrr kimmmmm biliiiğğğrrr amaaağnnn (trollüğe ilk adım)
28 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

MEDYUM OLMAYA GEREK YOK

bize ne amk, bombalı saldırı, ha pkk ha muhalif, Hatayda ölenler, iç işlerine karıştık, Medyum olmaya gerek yok, muhalifler, muhalifler ve pkk, sığınmacılar, suriye meselesi, suriyenin terörü,
Görüyoooom, hissediyoooom... Medyumluk hislerim euro gibi tavan yaptı. Yokla yok ne medyumu, daha neler. Zaten bazı şeyleri kestirebilmek için medyum olmaya gerek yok be hacı. Tamam öyle de, sen bu paragrafa böyle malak gibi girerek ne demek istiyosun, olayı nereye götürücen Adminpanpa? Şöyleki;
25 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

YAY BURCU VE BEN

Yay burcu,yay burcunun özellikleri,yay burcu ve ben,yay erkeği,yay burcu erkeği,burç saçmalığı,jüpiter
Burçlar... Oldum olalı nefret ettiğim mevzulardandır, saçma geliyo bana. Tırı vırı, antin kuntin, boş iş... Bu arada ben burç alemine göre yay burcuymuşum, yani ben seçmedim ok, yay falan, onlar kendi diyolar öylesin diye. Çünkü annemin kasıtlı bi şekilde "bu çocuk yay burcu olsun" diyerekten beni 1 Aralıkta pırtlattığını sanmıyorum. Neyse efem böyle makara kukara derken bi bakam bu yay erkeği nasıl oluyomuş, gene ne saçmalamışlar dedim. Şimdi kendimle kıyaslarak olaya bi gireyim dedim, benimle ne kadar uyuşuyo, sallayanlar ne kadar tutturmuş diye:
21 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

DABBE BİR CİN VAKASI

Dabbe Bir Cin Vakası resim,Dabbe,Dabbe resimleri,dabbe filmi,Dabbe Bir Cin Vakası filmi resimleri
Bu saatten sonra pipmişim Amerikan korku filmlerini. Zaten hiçbi zaman en ufak bi tırsma, bi gerilme, popoda bi titreşim, korkudan bi sağı solu yoklayıp "şşş noluyo la kolla götü" , "ahh cin mi o cin mi?" gibisinden triplere de sokamadılar beni izlerken. Çekirdek çitleyerek komedi filmi izler gibi sıfır korku hissiyle izledim alayını. Elma yiyip tadını almamak gibi bişey bu hacı. Korku filmi dediğin azcık kasmalı adamı, bi sonraki adımı heyecanla beklemelisin. Dabbe bir cin vakası filmi cidden hoşuma gitti.
18 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

KARİKATÜR / ABD UFOLARI

ufolar,amerikanın ufoları,abd ve ufo,ufo gerçeği,ufo haberi,ufo karikatürleri,uzaylı karikatürü
Dün bi haber gördüm, Abd donanması ilk ufosunu uçurdu diye. Bu haberi görünce kafamda çeşitli senaryolar canlandı; kişneyen bissürü at depar atarak beynimde turlamaya başladı. Bunlardan birini karikatüre dökmek istedim; umarım beğenirsiniz.
Yorumlarınızı bekliyorum :)

ÇİZİMLERİN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !
16 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

HOCAM NAPIYIM ?

evli kadın evli adamla,başka adamdan çocuk yapıp,yasak ilişki,başkasının çocuğunu kendi çocuğu gibi,pompa,hocam napıyım?
Artık dini programlarda mutasyon geçirdi. Enteresan muhabbetler dönmeye başladı.

"Sonra aldı eline kırbacıııı, ben orta dünyanın efendisi Lord Melkor'um sende elf prensesi Arwen'sin birazdan seni kırbaçlayacam" dedi, olay öyle başladı hocam. Tamam tamam, tabi ki kadın böyle demedi. Arkadaş bu dini programlar ne kadar garip olmaya başladı nan. Kadın canlı yayına bi bağlandı:
12 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

ÜYE HEDİYELERİ / KÜBRA TATLI

üye hediyeleri,adminpanpa,adminpanpa hediyeleri,hediye çizim,takipçilere hediye,3gen
1 ay kadar önce bir takipçime hediye ettiğim çizimi görüp "bende istiyom" diyen 3gen lakaplı bir blog üyem vardı. Keyifli olduğum bi zamanda yaparım diye düşünüyodum, bikaç gün önce karar verdim ve kendisine mail atıp nasıl bişey istediğini sordum. Kararsızlık sonrası ısrarımla bişeyler tarif etti ve profil resmi olarak kullanıcam dedi. O yüzden bende kendisine hediye ettiğim çizimi ona uygun ölçülerde hazırladım. Umarım anlattıkları ile benim çizittirdiklerim uyuşmuştur; sarkozy'nin dudağına kelebek konmuş gibi görünmesini istemem :)

"Bende hediye çizim istiyorum haciii" diyenlerdenseniz AdminPanpa'yı takipte kalın.

ÇİZİMLERİN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !
11 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

NE BAKIYOM LA BEN

Japon balığı,japon balıkları,japon akvaryumu,japon balığı hastalıkları,japon balığı bakımı
Ne baktığımı kavrayamadım gitti haciiiiiii... Balık mı? yoksa çocuk mu bakıyorum? işin içinden çıkamadım gitti iyi mi... Dışarıdan herşey ne kadar da kolay görünüyodu bea. Ahhh japon balıkları ah, ömrümü yediniz lan ömrümü, size gösterdiğim ilginin yarısını kendime gösterseydim şimdiye 2 dil daha biliyo olurdum babasını satayım.
9 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

HİNT DANSLARI

hint dansları,hindu dansları,hint filmlerindeki dans
Hintliler ve dansları, Cizısssss kırayst dude... Bir hint filmi izliyosanız bilmeniz gereken ilk şey filmin toplam süresini 2 ye bölmeniz gerektiğidir. Çünkü filmin yarısı danstır.

120 dakikalık bi filmin 60 dakikasında bitmek bilmeyen danslarını izlersin. Figürleri de genelde çiftleşme çağrısı yapan mirketleri andırır...
6 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

MEHMET AKİF ERSOY

Mehmet Akif Ersoy,İstiklal marşı,kurtuluş savaşı,çanakkale,osmanlı,M.Akif
İstiklal marşımızı yazan, şairlerin efendisi, inanılmaz bir vatansever M.Akif Ersoy'u çizmeye çalıştım; umarım beğenirsiniz...

ÇİZİMLERİN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !
3 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

UUU OYUNCU KİŞİLİĞİM DİRİLDİ BEYBİ

generalcilik, lego savaşları, mahallede cips alır, mim sorularına cevaplar, mimlendim, ninja kaplumbağacılık, oyuncak askerlerimle, power rangerscılık, taso, taso oynardık, uçmaya çalışırdım,
Sevgili ağlak yazar pehito beni mimlemiş (kendisine taktığım lakaptır :)) Aslında mimleri sevmem fakat konu biraz klasik mimlerin dışında olunca cevaplamak farz oldu. Çocukken oynadığımız oyunlarmış efem konumuz, ben başlayayım yardırmaya:
1 Mayıs 2013
Yazan / Çizen Admin Panpa

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları