Yazan / Çizen : Admin Panpa 2 Mart 2014

din, erkek sünneti, kadın sünneti, çük muhabbeti, pipi, tanrı, inançlar, üreme organı, sana sormadan sünnet, dinin yüzünden, Yaratanın cinsellikle ilgisi, sünnet geleneği, gaffurun yarısı, makara,
Biz erkeklerin daha dini inançlarını seçemeyecekleri yaşta, istemimiz dışı başlayan macera ve arkasından gelen nakarat dizesi :) Daha pipinin ne olduğunu yeni anlamaya başladığımız yaşlarda üzerinde beyaz önlüğüyle keltoş bi adam yaklaşır sana doğru, korkutucu tipi yetmezmiş gibi bide gözlük takar "hani pek iyi göremiyorum kazayla fazla kesebilirim malzemeden" diye düşünmemize sebebiyet vermek içinmiş gibi.

Genelde her erkek çocuk yalanlarla kandırılır. Sırf sucuk biraz dilimlenecek diye çeşitli yalanlar söylenir ve çocuk olduğumdan bu saçma yalanlara ağzım açık halde inanırım. İşte "pipine boncuk takıcaklar" , "sünnet olursan sana araba alıcam" , "sünnet olursan seni brazzers'a götürücez" yada "bereket tanrısı olarak o kesilmiş olan yarıyı bi yere dikip ona tapıcaz" gibi çeşitli yalanlar; işin komik yanı ise bu söylemlere inanırsın, tabiki inanıcaksın nan zikik küçük bi çocuksun neticede, dizlerine burnunu silen ufak bi fırlamasın. Beyin o yaşlarda bildiğin kova, kim ne itelerse alıyo zaten.

2 hafta kadar arap şeyhleri gibi bol entari giyip gezmek zorunda kalman yetmezmiş gibi diğer yandan da çükün entariye yapışmasın diye bi elinle entariyi ileri doğru çekerek yürürsün. Tek teselli kaynağın ise sucuğu doğratman sonucunda babanın sana aldığı 5tl lik oyuncak tüp arabasıdır :))) Zaten vücudundan, hemde hazine bütçesinden büyük bi parça gitmesi yetmezmiş gibi, etrafındaki kekolar "yumurtanın sarısıııı gitti X'in yarısıııı" tarzında enteresan sesler çıkarırlar.

Frankeynştaynın pipisini andıran dikişli pipinle işemeye çalışırsın, tuvalet hariç her yere işersin, çünkü o zaman zarfında çük kendi derebeyliğini kurmuştur ve intikam alma peşindedir. Annen baban falan dikişin varken  "denize gir iyidir" derler, denize girdikten 1 gün sonra donuna sığmayan bişey olduğunu fark edersin, bacaklarının arasında arı kovanı taşıyomuşsun gibi bi his. "İyi gelir" dedikleri denizden mikrop kapan dikişli pipin yeterince frankeynştayna benzemiyomuş gibi bide 5 misli şişmiştir, doğru hastaneye. Henüz küfür haznen geniş olmadığından anne banana bişey demezsin ama küfür biliyo olsan Snoop Dogg gibi diss atarsın orası kesin. "Önce benden izinsiz kestiniz, sonra diktirdiniz, sonrada denize sokup şişirttiniz, derdiniz ne nan sizin, beni gizli yollarla katletmek mi?" diye düşünürsünüz istemeden.

Sonra büyümeye başladıkça, hani şu kimselerin izlemediği mokoko videolarını izlerken içten içe şöyle dersin "oha şunun boyuna bak lan". Evet, bahsettiği tabi ki de piton yılanı değildir; videodaki adamın mal varlığı gözünü korkutmuştur. "Ulan bizimkini daha yeşermeden dalından kopardılar" diye bi yandan hırs yapar, diğer yandan da ufak çocukların sidik yarıştırması gibi "Kesmeselerdi benimki de o kadar olurdu" dersin, bir çiçekten bahsedercesine, umut dolu parlayan gözlerle...

Çeşitli dinlerde;
Tanrı çük veriyor = Kesilmesini istiyor
Tanrı İbrahime çocuk veriyor = Kesilmesini istiyor
Tanrı hayvan veriyor = Kesilmesini istiyor
Tanrı kadına üreme organı veriyor = Sünnet edilmesini istiyor
Şu dinlerin yüzünden olan yine bize oluyor babasını satayım :)

Dipnot: Biliyorum, fazlasıyla çüklü pipili bi yazı oldu ama konu beni buna mecbur bıraktı ne yapayım reyiz :)

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

10 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

 1. Ya be bileyim Avrupa'da kesilmiyor ve gayet sağlıklılar. Oğlum olsa kestirmezdim
  ;)
  Bak son paragrafa gönülden katılıyorum
  :)

  YanıtlaSil
 2. http://bilgilidestek.blogspot.com.tr/2014/03/gaffurun-yars-sanrm.html

  hırsıza dikkat et admin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler haber verdiğin için. Ben uğraşıp gece gündüz demeden gözlerim sulanarak ortaya çıkartayım, adamlar alıp bloglarına eklesinler... İlgili kişiye mail attım, içeriği blogundan kaldırmazsa hukuki işlemler için mahkemeye başvuracağım. Ne ala memleket, klasik insanımız bu işte, kendi oturup üretmez, üreteninkini alır yayınlar...

   Sil
 3. Onu bebekken de yapabiliyolar ama bilinmez bir denklem işte sağlık için deniyo :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağlık için denecek tabi işin içinde din var :D Tarafsızca araştıran biri bir sürü zararını bulabilir :) Zaten mantıken eğer doğuştan vücutta bi fazlalık varsa bu yaratıcının hata yaptığı anlamına gelir; ki buda nereden baksan saçma :))

   Sil
  2. Sonuç olarak yapılıyo di mi :D
   Ne desen boş :D

   Sil
  3. Aman be sonuç olarak gitti giden diyecektim :D
   İlla söyleteceksin :)

   Sil
  4. Kalan sağlar bizimdir :DDD

   Sil

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları