Yazan / Çizen : Admin Panpa 28 Mayıs 2014

babanormal aktivite, paranormal, paranormal olaylar, korku, gece garip sesler, garip olaylar, odada karartı, evin içinde gezen, makara, evden gelen ses, enteresan, rüya içinde rüya, gece, korkunç,
Hacılar paranormal aktiviteyi hepiniz biliyosunuz; peki ya babanormal aktivite hakkında hiç bilginiz var mı? Cevabınız hayır ise örneklendirerek açıklayayım, aklınızdaki soru işaretlerini ters çevirerek olta olarak kullanma amacıyla size biraz balık şeyler yakalayıp anlatayım.

Araçla seyahat ederken üst geçidin altından geçtiğiniz anlarda camınıza idrar gelmesi şüphesiz ki babanormal aktivitedir. Çünkü bi insan evladının böyle bi manyaklık yapması beklenemez; ki sağlam isabet kabiliyeti ister, öyle bişeyi hakkıyla yapabilecek adam varsa doğuda askere alın işeyerek pkklı vursun zaten. Kesinlikle babanormal.

Şekeri emeyim diye ağzına atarsın, birden "Culkk!" diye istemsizce yutarsın. Hay totoşuna koyim diyip isyan ederken gidip dolaptan erik falan alırsın, bu sefer ağzımda çevirerek yerim, zevki çıksın diye ağzına tüm attığın eriği de "Imhkkk!" diye kazara, istemsizce yutarsın. Ulan arkadaş, sonra yutman gereken bi hap vardır, çocuk pipisi kadar, mini minnacık yahu; aha işte uğraşırsın da onu yutamazsın, boğazına takılıp durur. Şimdi bu babanormal aktivite değilde nedir reyiz?

Banyonun ışığı yanmıyo diye boş bulunup abaza gibi kapıyı açıp içeri dalarsın, o an üzeri köpüklenmiş, bıcı bıcı yapmaktan olan, fakat yaşından ötürü bıcı bıcı sözcüğünü pek üzerinde taşıyamayan babanı çırılçıplak görüp "Anaaaaaa!" diye tepki verip gözünü kapayarak geri çekilirsin. İşte bu olay aslında gerçek değildir, yani olmamalıdır, kesinlikle başka işler vardır işin içinde, bize o kapıyı açtırıp bu olayı yaşatan, bizim dünyaya gelmemizi sağlayan dinamoları görmemize sebep olan bişey vardır ortada. Bariz babanormal bi olaydır.

Rüyanın içinde başka bi rüya görürken korkup uyandığını görüp o korkuyla rüyadan uyanmak neyin kafasıdır nan peki? Rüya içinde rüya mı görülür babasını satayım. Fikri bile korkunç. Normal bi insana olamayacağını düşünmediğim için bunu da babanormal aktiviteler kısmına sokuverdim gari.

1 kaşıkçık alayım diye açtığın şokellanın ırzına geçip, 1 kaşık 1 kaşık diye diye askeriyede avcı boy çukuru kazar gibi dibini gördüğün çikolata yeme eylemi de apaçık babanormal aktivitedir. Çünkü 1 kaşık yiyeceğim diye başlandıktan sonra kontrol sende değildir, seni başka bi güç yönetiyomuş gibi olur. Sanki exorcism filminde baş rol oynuyomuşsun ama böcük değilde şokella yiyomuşun...

Sanki çinliler çüküne elektrik vererek işkence yapıyolarmış edasıyla titreyerek uyanılır. Beynin idrak etmesi için gereken kan korkuyla o arada döte kaçmıştır, bi süre kanın beyne gelmesi beklenir; olanı biteni anlayabilmek için. Sonra bi anlam bulamadan yatar uyur, yataktan neden horon teperek uyandığını anlayamaz, gıcık olursun. Babanormal hadisenin daniskasıdır.

Hiç çalmayan cep telefonunun birden gece vakti çalması, senin de "a-a ulan sonunda beni de bi arayan var" diye sevinerek açarsın. Yes tuşuna bastığında gelen sıçık Türkçeli kadın "Alo canim, beni bi arar misin?" diyip kapatır. Arayan numaraya baktığında şeytanın işaretlerini görmek pek mümkündür +096660602332132 diye telefon numarası mı olur babasını satayım. Al sana babanormal bi aktivite daha.

Saat gece 3-4, üst kattakinin evinden çekmece çekme kapama sesleri, acayip tıkırtılar, sürtünme sesleri falan gelir. Eğer o aralar bolca korku filmi izlemişsen "Noluyo nan ?" demen muhtemeldir. Gerçi benim gibi karşısında iblis görse gel kanka bi el jungle heat atalım diyecek deli adamlarda var ama olsun. Tıkırtılara, çekmece seslerine kulak verir, yattığın yerde huysuzlanırsın. Sonra kendi evinde "Şşşrrrrrrr" sesini, akabinde "ZTANKKK!" diye kapı çarpma sesini duyar, donuna çok olmasada azıcık ucundan zıçarsın. O seslerin sebebini düşünmez (ki ben biliyom) yatağına pusar yatarsın. Paranormal sanılsa da aslında babanormal aktivitedir.

Güzeltepe'den Üsküdar'a hareket eden otobüse binen dayının yanıma gelip "Bu otobüs Güzeltepe'ye gidiyo di mi ?" diye bi soru sorup sizi 3 bilinmeyenli denklem çözmeye çalışırken elindeki kalemin dötünü yiyen ergen triplerine sokması akıl alacak iş değildir. Normal bi varlık zaten bulunduğu yere gidebilmek için otobüse binip sonra acaba bu otobüs o bulunduğum yere mi gidiyo diye sormaz; kesinlikle yapmaz. Bence otobüstekileri ölüme sürüklemek için insan kılığına girip aramıza karışan bi shapeshifter'dı o (şekil değiştiren). Yada ne biliyim, bakayım insanlarla makara yapmak nası oluyo diye insan kıyafeti giymiş bi uzaylıydı, bilemem. Ama kesinlikle babanormal bi olaydı.

YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

16 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

 1. Bak işte ya ne güzel yazmışsın ama :D
  Ama ben sana söyleyeyim senin hattında bişeyler var :)
  Benim hattımı gece yarısı öyle garip numaralar aramıyo yani :D
  Yalnız böyle babanormale çevirmen süper olmuş :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Heheheh teşekkürler :) Bilmiyom valla naptılar hattımı köprü altlarına falan mı yazdılar acaba ^^

   Sil
  2. Bak o olabilir işte :D

   Sil
  3. Valla o zaman yine çok şanssızım, kırıkçı çıkıkçı numaraları bile benden daha çok aranıyodur :) Telefonum sadece bankalardan mesaj gelince çalıyo :) Zaten bu olayda insan sesi duyunca ondan şaşırdım :D

   Sil
  4. Bankalarda arar yakında :D
   Amaan yalnızlık sandığın kadar kötü değil hem:D
   Zaten çoğumuzun telefonu sadece bu tip mesajlarla çalıyo ki :))

   Sil
  5. Bana sakın yalnızlık kötü değil felsefesi yapma vallahi nefesimi tutar ölene kadar bırakmam xD

   Sil
  6. Tamam tamam al nefesini yalnızlık kimine göre kötü olabiliyo :D

   Sil
 2. sabah sabah iyi geldi :))
  en olmadık şeyler de hep seni mi bulur :D
  aslında bulsun ve sen de böyle kendine özgü anlatımla anlat bize:)

  YanıtlaSil
 3. hiç bir blogda bu kadar eğlenmemiştimm bayıldımmm :))
  www.seleninevcilikhayati.com blogunun yazarıyım blogumda konuk yazar olmanızı çok isterim :) Düşünürseniz cekcenselen@gmail.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler :) Tamamdır, düşünürsem mail atarım ;)

   Sil
 4. Morcelik servisine tamir edilmek üzere bulaşık makineni vermişsin, 2-3 güne haber eder getiririz demişler. Tam niye aramıyolar dediğin 3. Gün telefon çalar, "iyi günler, morçelik servisi mi?" der karşıdaki ses ve sen 'mi' ekini duymaz, "evet" dersin." Fırın bağlatacağdım da, adres vereyim." derken karşıdaki, algılarsın bi anda, amucanın servisi ararken, servisi bekleyen seni aradığını ilginç bi şekilde . Bu da babanormale girer mi üstad?! ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şerefsizim buda paranormal, size 5 harfliler musallat olmuş :D Anca bu kadar olur yani, tam sizin makinayı vermenizin üzerine birinin sizi marçelik misin diye araması :D

   Sil
 5. Yanıtlar
  1. Aklına kötü şeyler getirme hemen,
   A-R-I-Z-A'lar :)

   Sil

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları