Yazan / Çizen : Admin Panpa 20 Aralık 2014

Karikatür Çizimlerim, karikatür, dini karikatür, Hz.Musa, musanın denizi ikiye, musa karikatür, dini karikatür, komik din, deizm, deist, kızıl denizi ikiye, mucize uydurmaları, din, mizah, mose, religion,
Fark ettiğiniz gibi bu aralar biraz karikatür ve çizime yönelmek istedim çünkü uzun süredir ihmal ediyodum. Son zamanlarda keyfim olmadığından blogla da pek ilgilenemedim fakat çokta fark ettiğini düşünmüyom hala, açıkçası yazıp çizmeye devam etmemin tek sebebi kendimi rahatlatmak ve bir uğraş edinmek. Ayrıca ufakta olsa bana moral veren bazı şeyler var şu aralar, hasta hayati tehlikeyi atlattı diyelim. Yine de takibi ve desteği bırakmayan sizlere çok teşekkür ederim. Lütfen aşağıdaki +1 tuşuna ve diğer paylaşım tuşlarına basarak destek olun, lütfen diyom nan adamı hasta etmeyin >:)

ÇİZİMLERİN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

4 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

 1. Valla o yetenek bendede olsa bende her seferinde çorbayı bi parça bölerdim :) Musanın yaramaz çocuk tipi çok hoş olmuş AdminPanpa ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
 2. eceli gelen köpek cami duvarına işermiş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tam size göre bir söz, hoşgörü fışkırıyor, etrafı aydınlatıyorsunuz. Işid e katılmayı düşündünüz mü hiç?

   Sil

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları