Yazan / Çizen : Admin Panpa 9 Ocak 2015

Karikatür Çizimlerim, karikatür, heil tayyip, hitler ve tayyip, Tayyip karikatür, hitler karikatür, hitlerle tayyip, diktatör, RTE karikatürü, adolf hitler,mizah, siyasi karikatür, akp karikatür,
Birbirine çok yakın bulduğum iki kişidir kendileri efem. Eğer Hitler yaşıyo olsaydı büyük ihtimal Tayyip'in önünde selam durur ve çocuk pedi şeklindeki minik bıyığını burnunun altında sağa sola büyük bi kibirle hareket ettirdikten sonra elini kaldırarak Tayyibe karşı klasik selamını verir ve şöyle derdi "Heil Tayyip!"

ÇİZİM VE YAZILARIN TELİF HAKKI ABDULLAH KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

3 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

  1. Malın biri sırf bir karikatür var diye "Tayyip ananı mı s-kti" gibi tam da tayyipçilere ve dindar kesime uygun ahlaklı bir yorum atmış. Şimdi ben de bu arkadaşa aynı mantıkla cevap vermek istiyorum "Adamı baban gibi savunduğuna göre asıl senin anneni pompalamış olmasın?"

    Bizim insanımız bu kadar ahlaksız, bu kadar g-te, y-arrağa düşkün, ağzına uzuvları almaktan çekinmeyen bu kadar pislik dolu ne yazık ki. Ama lafa gelince kendilerini övüp dururlar. Ulan göt veren, çizdiğim karikatür hoşuna gitmediyse, "sevdiğim adama laf sokmuş, hoş değil" der yorum yazmaz siktir olur gidersin. İşin içine annemi karıştırmak nedir ?

    Sözde ahlaklı Işid kafalı şerefsizler...

    YanıtlaSil

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları