Yazan / Çizen : Admin Panpa 18 Şubat 2016

canlı bomba, ankaradaki patlama, suriyeli canlı bomba, suriyeli sığınmacı, suriye meselesi, din kardeşi, katliam, suriye, yeni Türkiye,
2012 yılında Muhaliflere destek veren Akp yüzünden bi yazı yazmıştım, kaldı ki o yazıda dile getirdiğim her şey oldu, Suriye'nin iç meselelerine parmak sokmak, bizim haddimiz de işimiz de değildi. Oy toplama çabaları yüzünden ülkenin ayağının bok çukuruna sokulduğu yıllardan biriydi 2012.

Gel gelelim bugüne. Şimdi bakıyoruz bugün bir sürü şehit haberi var, Ankara'da kendini havaya uçuran zik kafalı bir SURİYELİ KARDEŞiniz var. Unutmayın ki bu ülkeye alınan 3 milyon SURİYELİ KARDEŞlerinizin her birinin canlı bomba olup ananızı, babanızı, çocuğunuzu havaya uçurma ihtimali büyüktür. Öyle "hepimiz din kardeşiyiz", yok efendim "yazıktır günahtır adamlara orada devlet zulüm uyguluyor yardım edelim" diyip ülkeye aldığınız 3 milyon Suriyeli, bu ülkenin yıllar geçtikçe içine SIÇACAK. Kimse kusura bakmasın ama, ülkesinde savaş varken kaçan adam her şeyi hak eder, adam da denmez hatta (adam derken kadın da dahil). Biz çok savaş atlattık, ülke komple batağa girdiğinde bizde gidip diğer ülkelere sığınabilirdik, ama yapmadık! Yapsaydık da şuan ki Türkiye olmazdı! Bunu da o beğenmediğiniz Atatürk'e ve onun millete aşıladığı vatanseverlik ve müdafaa duygusuna borçlusunuz.

Suriye'nin iç meselesine o kibirli, diktatörlük kokan parmaklar hiç girmeyecekti. 3 milyon geldi de ne oldu? İstanbul nüfusu zaten at şeyi gibiydi, Suriyelilerde geldi, yaşanmaz oldu. Çalışma izni de çıkarmayı düşünüyolar bu 3 milyona. Sonra sakın ama sakın, Akp yi destekleyip oy vermiş hiç kimse, hiçbi yerde işsizzlikten falan yakınmasın, sakın ! He öyle bi şey yaparsa da beynini kazayla zıçmış, beyin yerinde yok derim.

İyi bakın ekranlara, uğruna kefen giyip fotolar çektirerek "kefenimizi giydik seninleyiz reyiz" dediğiniz kendi ve eli uzun adamın ülkeyi soktuğu durum yüzünden şimdi bu halkın çocukları kefenle toprağa giriyor, mutlu musunuz?

Ülkedeki terör oranının artmasının altında yatan en büyük sebeplerden birisi de bu Suriye'lilerdir. Avrupa niye bize yalakalık yapıp övüyor sanıyosunuz? Neden? Neden bize 3 milyar dolar verdiler sanıyosunuz? Bizi sevdiklerinden, kaşımıza götümüze hasta olduklarından mı? Hayır.
Adamlar AKILLI, 3 milyar dolar yardım yaptılar ve ülkelerine girecek olan 3 milyon canlı bomba riskinden kurtuldular. 3 milyar dolara 3 milyon canlı bomba aldın Türkiyem, hadi gözün aydın...

ÇİZİM VE YAZILARIN TELİF HAKKI A.KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

UYARI: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

Yayınlara Abone Ol | Yorumlara Abone Ol

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları