Sevgili okurlarım, hacılarım, reyizlerim :)  AdminPanpa'yı bir yandan yazıp içimi dökmek, keyiflenmek, bir yandan da siz okurlarımı keyiflendirmek için açtım. Bu yolda benim ayakta durmamı sağlayan tek şey sizin biraz olsun bana destek vermeniz; o yüzden bazı ricalarım var; korkmayın para istemiyorum :)))

Nasıl destek olabilirsiniz ?

Sosyal Medyada Takip Ederek

Sosyal Medya hesaplarını beğenip Adminpanpa'nın takipçisi olarak da bana destek olabilirsiniz.


Yorum Yazarak
Yorumlarınız olmazsa benimde keyfim olmuyo, boşuna yazıp çiziyomuş gibi hissediyorum :) O yüzden lütfen yorum yazarak destek olun. (son zamanlarda neredeyse hiç yorum göremez oldum, kaldırımdan atlıycam yemin ederim)

Tıklayarak
Sağ köşede facebook, twitter ve diğer sosyal medya sitelerinin kısayollarının bulunduğu bi kutu var. Oradan beğen, takip et ve +1 butonlarına 1 kez tıklarsanız bana destek olmuş olursunuz.

Abone Olarak
Bazen paranoyak gibi hissediyorum kendimi; sanki sadece kendime yazıp kendim okuyomuşum gibi ^^ Bloga abone olan her 1 kişiyi gördüğümde içten içe seviniyorum.


Tweetleyerek
"AdminPanpa | Mizah | http://adminpanpa.blogspot.com" şeklinde bir tweet atarak bana destek olabilirsiniz. 


Link Vererek
Blogrollunuzda yer varsa, oraya AdminPanpa’yı ekleyerek destek olablirsiniz. (Çok makbule geçer, o kadar çok dua ederimki, sevap pointlerin içinde boğulursunuz)

AdminPanpa Hakkında Yazarak
AdminPanpa hakkında bir yazı yazıp okuyucularınıza bahsedebilirsiniz. Bu duruma manyak derecede sevinip taksim meydanında yeli zelandalıların haka dansını yapmam bile muhtemeldir.

Yazıları Paylaşarak
Tüm blog yazılarımın altında sosyal paylaşım sitelerine ait paylaşım tuşları bulunuyor. Facebook, Twitter veya Google+ hesaplarınız varsa bu butonları kullanarak yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Banner Ekleyerek
Aşağıdaki reklam bannerlarından dilediğinizi blogunuza ekleyerek bana destek olabilirsiniz. Gerekli kod, bannerların hemen altında efem :) 
Kod kutucuğunun içine tıkladığınızda Ctrl + A yaparak (yada mouse ile seçerek) tüm kodu kolayca seçebilirsiniz.

125 x 125


300 x 300


Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları